Reklam
Bugun...


CHP Güzelbahçe Göreve Başladı
Cumhuriyet Halk Partisi Güzelbahçe İlçe Örgütü’nün 15 Aralık’ta gerçekleştirilen kongre sonrası seçilen yeni yönetim ilk olarak Atatürk Mahallesi Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı'na çelenk sundu ve ilk toplantısını yaptı. CHP Kadın Kolları Başkanı Menekşe Işın ve Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce yeni yönetimi ziyaret ederek başarılar diledi.

CHP Güzelbahçe Göreve Başladı
+ -
Reklam

Kongre sürecini tamamlayarak Çağlayan Bilgen başkanlığında yola çıkan yeni yönetim kurulu ilk olarak Ata’sına çelenk sundu, saygı duruşunda bulundu. CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen, ''Benim iki büyük eserim var. Biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisidir" diyen Mustafa Kemal Atatürk'ün huzuruna gelerek onun izinden gideceğimizi devrim ve ilkelerinden asla ayrılmayacağımızı beyan ettik'' dedi. Mazbatasını alan yönetim ilk toplantısını da gerçekleştirdi.  CHP Güzelbahçe yönetimi toplantının ardından görev bölümü yaptı. Sekreterliğe;  Ayla Üzümcü, Saymanlığa Soner Tanrıkulu, eğitim sekreterliğine Leyla Sarıhan İnce, bilişim sekreterliğine ise Nihat Sevinç seçildi.

İlçe yönetimine ilk ziyaret Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce ve CHP Güzelbahçe Kadın Kolları Başkanı Menekşe Işın ve yönetimi tarafından yapıldı. Başkan İnce, ''Daha önceki ilçe yönetimlerimiz Güzelbahçe'nin CHP'nin kalesi olması yolunda büyük katkılar sağladı. Son olarak %70'lik rekor oy almamızda büyük emekleri var. Yeni yönetimimizin büyük başarılara imza atacağında hiç şüphem yok'' dedi. İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen nazik ziyaret ve güzel temenniler için başkan İnce'ye ve Işın'a teşekkür etti.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI